سوالات متداول


سوالات رایج متقاضیان                   

1. تعداد نفرات در هر کلاس چند نفر است؟

- کلاس های عمومی با حداقل 6 و حداکثر 17 نفر تشکیل می شوند.

 

2. دوره ها به چند صورت برگزار می گردند؟

- بنا به نوع هر دوره روزهای مختلفی در نظر گرفته شده است. معمولا دوره ها به صورت 3 روز در هفته (زوج یا فرد) و یا 2 روز در هفته و یا تک روز پنجشنبه و یا جمعه صبح ها برگزار می گردند.

 

3. اگر تا به حال تجربه دوره های مکالمه زبان انگلیسی را نداشته باشیم چه باید کرد؟

- در این صورت حتما با تماس تلفنی وقت مشاوره بگیرید و با مشاورین مجموعه راجع به اهدافتان از یادگیری زبان انگلیسی مشورت نمایید.

 

4. آزمون تعیین سطح چطور برگزار می شود؟

- جهت آزمون تعیین سطح پیش تر می بایست با تماس تلفنی نام خود را رزرو نمایید. به طور میانگین هفته ای یک بار آزمون به صورت گروهی انجام می گیرد. پس از مصاحبه ی شفاهی (حدود 5 تا 10 دقیقه) سطح شما به شما اعلام می گردد.

 

5. اگر بخواهیم دوره های زبان را از پایه شروع کنیم، نیاز به تعیین سطح داریم؟

- خیر، برای شروع  دوره ها از پایه نیازی به تعیین سطح نیست.

 

6. آیا بلافاصله پس از تعیین سطح می توان ثبت نام کرد؟

- بلی، از آنجایی که محدودیت در ظرفیت ثبت نام وجود دارد، پیشنهاد می شود بلافاصله بعد از تعیین سطح ثبت نام خود را انجام دهید.

 

7. در طول یک ترم چند جلسه مجاز به غیبت هستیم؟

- در دوره های عمومی،یک ترم 6 هفته و 20 جلسه به طول می انجامد. زبان آموز تنها مجاز به 4 جلسه غیبت  است. غیبت بیش از 4 جلسه می بایست در دفتر آموزش موجه شود تا اجازه ی شرکت در آزمون نهایی(فاینال) به زبان آموز داده شود. هم چنین زبان آموز مجاز به 3 جلسه غیبت متوالی نمی باشد.

 

8. سیستم مرخصی در حین تحصیل چگونه است؟

- فراگیر مجاز به دریافت 1 ترم مرخصی در هر سال می باشد، منتهی می بایست پیش از اخذ مرخصی، ترم بعدی را رزرو نماید

 

9. چه کتاب هایی در این مرکز تدریس می شود؟

در دوره های انگلیسی عمومی مجموعه کتاب  Four corners  و در دوره های نوجوانان مجموعه کتبFamily & friends   و در دوره های کودکان مجموعخ کتبLet's Go  که همگی از جدیدترین کتب انتشارات دانشگاه آکسفورد انگلستان هستند تدریس میشوند.

 

10. آیا  در دوره های IELTS کتب خاصی معرفی می گردد؟

- از آنجایی که در دوره های IELTS مهارت ها توسط چند استاد تدریس می شود، هر استاد مجموعه ای از منابع مهم برای هر مهارت را معرفی می نماید ولی در مجموع زبان آموزان از جزوات انحصاری در این مرکز استفاده می نمایند.

11. اساتید این مرکز چه کسانی هستند؟

 

- مجموعه ای از مدرسین جوان، پر انرژی و حرفه ای در این مرکز به کار گرفته شده اند به طوری که اکثر ایشان مدارک کارشناسی و ارشد آموزش زبان انگلیسی و فرانسه با تجربه های بیش از 6 سال دارند. تمامی اساتید دوره های تربیت مدرس را در این مرکز گذرانده و در هر فصل از ایشان آزمون جامع گرفته می شود.

 

12. نحوه جذب اساتید چگونه است؟

- کلیه متقاضیان جهت تدریس در این مجموعه با مراجعه به بخش استخدام این موسسه می توانند فرم درخواست  را پر نموده و پس از طی مراحل مربوطه و در صورت احراز شرایط لازم به تیم آموزشی ما بپیوندند.

 

13. نحوه پوشش در موسسه می بایست چگونه باشد؟

- پوشش زبان آموزان خانم در این مرکز آموزشی می بایست با مقنعه و مانتوی بلند و آقایان نیز ملزم به رعایت شئونات اخلاقی و اسلامی هستند.


آموزشگاه زبان های خارجی ایران مهر ایرانمهر گرمسار

اساتید مجرب زبان گرمسار رضا مهاجری